איך לבחור מזרן אורטופדי?

תוכן עניינים

שנת לילה טובה היא חובה לכל אדם. מזרון נוח הוא המפתח לכך. יש לבחור במזרן אורטופדי אם הם סובלים מכאבי גב או כל כאבי מפרקים אחרים המשפיעים על איכות השינה שלהם.

הדבר הראשון שצריך לזכור בעת בחירת מזרון אורטופדי הוא גודל המיטה. גודל המיטה קובע את גודל המזרון ולהיפך. מיטת קינג סייז דורשת מזרון אורטופדי קינג סייז וכן הלאה.

לאחר מכן, צריך להחליט מאיזה סוג של חומר הם ירצו שהמזרון שלהם עשוי – לטקס, קצף זיכרון או סליל קפיצים. החומר יקבע כמה לחץ יידרש לפני שהוא יתחיל לצנוח וגם כמה זמן הוא יחזיק מעמד לפני שיהיה צורך בהחלפה

בחירת המזרן הטוב ביותר

המזרן הטוב ביותר עבורך יהיה תלוי בצרכים הספציפיים שלך. לדוגמה, אם אתה צריך מזרון קשיח מספיק כדי לספק תמיכה לגב, אבל רך מספיק כדי להקל על נקודות לחץ על הגוף שלך, אז מזרן פנימי עם שכבת קצף הוא האפשרות הטובה ביותר.

אם אתם מחפשים מיטה תומכת ומוצקה יותר, אז מיטת קצף זיכרון תהיה האפשרות הטובה ביותר עבורכם. מזרני קצף זיכרון נהדרים גם לאנשים שישנים חם מכיוון שיש להם תכונות קירור המסייעות לווסת את הטמפרטורה לאורך כל הלילה.

אם אתה סובל מכאבים כרוניים או אי נוחות ורוצה הקלה מהם אז מיטת אוויר עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך. מיטות אוויר נועדו לתת לגופך תמיכה נוספת על ידי מתן ריפוד ויציבות נוספים תוך מתן מקום לגוף שלך

בחירת המזרן המתאים היא חשובה ביותר לבריאות ולרווחתכם. מזרון אורטופדי יפחית כאבי גב וצוואר וכן יסייע באיכות השינה שלך.

יש הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בקניית מזרנים אורטופדים.

הנה כמה נקודות עיקריות שכדאי לזכור:

– האם הוא מוצק מדי או רך מדי?

– מאיזה חומר עשוי המזרן?

– כמה זמן לוקח למיטה לחזור לצורתה המקורית?

– האם יש לזה ריחות?

– האם תוכל לישון בנוחות על הצד, הגב או הבטן?

מזרון אורטופדי נועד לספק תמיכה לגב ולמפרקים שלך. זה יכול לשמש אנשים עם כאב כרוני, או כל מי שרוצה לישון במצב שאינו מפעיל לחץ על השרירים והמפרקים.

מזרונים אורטופדיים מחולקים לשלוש קטגוריות: מוצקים, בינוניים-קשיחים ורכים. המוצקים טובים להקלה על כאבי גב, ואילו הרכים מומלצים לאנשים עם דלקת פרקים או למי שרוצה הקלה נוספת בלחץ.

מזרון צריך להיות גם שכבת קצף בצפיפות גבוהה מעליו – זה יעזור למשתמש לשמור על היישור הטבעי של עמוד השדרה שלו.

בחירת מזרן אורטופדי יכולה להיות מרתיעה, אך אין צורך בכך. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המזרון הטוב ביותר עבור הצרכים שלך.

אחד הגורמים החשובים ביותר הוא תנוחת השינה שלך. אם אתה ישן על הגב, מזרון מוצק יותר יציע יותר תמיכה לעמוד השדרה והירכיים שלך. אם אתה ישן על הצד, מזרון רך יותר עשוי להציע יותר נוחות ותמיכה למפרקים בכתפיים ובמותניים. אם אתה ישן על הבטן, מוצקות בינונית היא כנראה הטובה ביותר מכיוון שהיא תאפשר יישור עמוד השדרה אופטימלי תוך מתן תמיכה מסוימת לגב התחתון.

עלינו גם לשקול באיזו תדירות אנו זזים במהלך הלילה כאשר אנו ישנים. ככל שמישהו יהיה יותר חסר מנוחה בזמן שהוא ישן, כך גדל הסיכוי שהוא יתעורר

מזרונים אורטופדיים נועדו להקל על כאבים מנקודות לחץ. הם גם עוזרים למנוע ולטפל בכאבי גב, כאבי צוואר ואפילו כאבי ירכיים.

להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת רכישת מזרון אורטופדי:

– המשקל שלכם: אם אתם סובלים מהשמנת יתר, אז עדיף לכם לקנות מזרון מוצק יותר מכיוון שהוא יספק תמיכה נאותה למשקל הגוף שלכם.

– תנוחת השינה שלך: אתה צריך לברר אם אתה ישן על הגב או הבטן כי זה יקבע את סוג המזרון שהכי יתאים לך.

– איכות המזרון: רכישת מזרון איכותי היא תמיד רעיון טוב כי הוא יחזיק מעמד זמן רב יותר מאשר זולים יותר ולכן כדאי להשקיע בכזה שהוא יקר יותר.

אולי תאהבו גם: