משכנתא לכל מטרה


משכנתא לכל מטרהמשכנתא לכל מטרהמשכנתא לכל מטרה
משכנתא לכל מטרה
מה יעשה אדם הרוצה לקנות בית ולא מצא בנק שמוכן לתת לו משכנתא כי חשבונו מוגבל או כי לא הצליח להוכיח שהוא מסוגל להחזיר אותה. ובכן כנראה שהוא יאלץ לפנות אל משכנתאות חוץ בנקאיות.
בשנים האחרונות הבנקים החלו להיזהר יותר ויותר בנתינת משכנתא הם לוקחים פחות סיכונים. דבר זה הביא חברות חיצוניות כמו גלובס קפיטל לתת משכנתאות חוץ בנקאיות.
לקיחת משכנתא
לקיחת משכנתא בבנק או לקיחת משכנתאות חוץ בנקאיות היא החלטה קשה ומורכבת. משכנתא היא דבר שיש להיכנס אליו בכובד ראש באופן כללי. סכומי משכנתא הם בדרך כלל מאד גדולים אך תלויים בהון ההתחלתי איתם אתם מגיעים. ככל שההון העצמי גדול יותר כך תצטרכו סכום קטן יותר במשכנתא. עם זאת ניתן לקבל עד 80% משכנתא אם לקחתם ביטוח משכנתא.
ביטוח משכנתא מייקר את החזר המשכנתא בכמה מאות בחודש עם זאת הוא מאפשר לכם לקבל סכום גדול יותר. ביטוח משכנתא דואג גם לגוף שנותן את המשכנתא וגם לכם כך שאם אתם באופן פתאומי לא תוכלו להחזיר את המשכנתא מישהו יחזיר אותה בשבילכם.
אם החלטתם לקנות דירה אתם כנראה תאלצו לקחת משכנתא כי הסכומים היום לקניית בית אינם קטנים.
אפשרויות המשכנתא
כיום שוק המשכנתאות נמצא באופן כולל אצל הבנקים אך לאט לאט קמו חברות חיצוניות שמוכנות לתת
משכנתא חוץ בנקאית משכנתאות חוץ בנקאיות ניתנו לכולם אך עיקר האנשים שיבקשו אותן הם אנשים שהבנק סירב לתת להם משכנתא כי אינו מאמין שיצליחו להחזיר אותה.
יתרונות וחסרונות משכנתאות חוץ בנקאיות
היתרון הבולט הוא עצם נתינת האופציה למשכנתא אחרת רב הסיכויים שהאדם הלוקח היה ממשיך לגור בשכירות. עם זאת יש חסרון וגם הוא בולט. הריבית על משכנתאות חוץ בנקאיות היא יותר גבוהה בכמה אחוזים דבר שעושה הבדל גדול בהחזר המשכנתא.
כדאי לברר
בלקיחת משכנתא חוץ בנקאית כדאי לברר כי החברה היא חברה טובה המעסיקה כלכלנים שיכולים לתת לכם מענה טוב על מסלולי המשכנתא הקיימים.
גלובס קפיטל תשמח לתת לכם שירות ראשון במעלה עם הכלכלנים שלנו שייעצו לכם אילו משכנתאות חוץ בנקאיות מתאימות לכם באילו מדדים ובאילו ריביות.