ייעוץ עסקי


ייעוץ עסקי-גלובס קפיטל:כיום ישנן חברות רבות בבן תחום הפיננסי אשר טוענות שהן יכולות לסדר עבור הלקוחות שלהם הלוואה בכל מצב בעבור עמלה או דמי פתיחת תיק שהיא גובה בתחילת הדרך עוד לפני שניתן להן אישור באם הלקוח יקבל הלוואה או לא. לרוב החברות הללו לא באמת יודעות כי הן יכולות לקבל אישור עבור הלקוחות שלהם אלא ניזונות מעמלות ודמי פתיחת התיקים עבור הלקוחות ומשום כך מתפרנסות. כמובן כי בחברות אמינות ויציבות כמו גלובס קפיטל הדברים לא מתנהלים ככה.
גלובס קפיטל-ייעוץ עסקי:היא חלק מאותן חברות אמינות ומקצועיות אשר פועלת על פי חוק אתי ברור - לא נגבית עמלה אלא אם הלקוח קיבל אישור כי הוא זכאי להלוואה, אחרת על מה יש לגבות עמלה? מדובר במחשבה אתית שצריכה להיות השלטת בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות אך לצערנו לא כל החברות עובדות על פי עיקרון זה. אותן חברות כמו גלובס קפיטל הינן לרוב חברות בעלות ניסיון רב בתחום הפיננסי ולעיתים אפילו מגיעים מתוך המערכת הבנקאית - אנשים שהיו בעבר בנקאים או פקידים בבנק או אפילו מנהלי בנקים עוברים אל שוק ההלוואות הפרטיות לאחר שמביאים איתם את הניסיון הרב שלהם. אותן חברות דואגות להשתמש בקשרים ובניסיון הרב שצברו בתחום הפיננסי כדי לסייע לאותו לקוח לקבל את האישור מול אותם גופים פיננסיים שאליהם החברה פונה בשם הלקוח.
לאחר בדיקות ניירת, אישורים, וקבלת כל המידע הרצוי אותם גופים פיננסיים מחזירים תשובה אל החברה והחברה בודקת היכן התקבל אישור עבור ההלוואה המבוקשת של הלקוח והיכן התקבל סירוב. כמובן כי לאורך כל הדרך מעדכנים את הלקוח במה נעשה בתיק שלו ובעניינו מדיניות פרטיות
ייעוץ עסקי