הלוואות סולו לעסקים


הלוואות סולו לעסקים

כיום השוק העסקי תחרותי במיוחד ואין ספק כי לא כל עסק מצליח לנסוק לפי התכנון או להגיע לתשואות ולרווחים שהוא רוצה. ישנם גורמים מסוימים שאכן יכולים להביא למפלתו של עסק ולכן יש לעשות תכנון של ראש צוות ניהולי איכותי, אסטרטגיה עסקית טובה, מיקום נכון של העסק וכמובן וכיוון אל קהל היעד המתאים. לעיתים עסק אשר כבר 'עומד על הרגליים' חצי שנה, שנה, לעיתים רוצה להרחיב את עצמו או אולי להוציא את עצמו מתוך חלק מן החובות על מנת להגדיל את המחזור החודשי, לכן קיימות הלוואות לעסקים קיימים. הלוואות כאלו לעסקים קיימים יכולות להציל בעל עסק ממצב שעלול בסופו של דבר לגרום לו לסגירת העסק וזה חבל שכן המצב הכלכלי היום משפיע על כל כך הרבה עסקים ולעיתים כל מה שצריך הוא אמצעי להרים את הראש מעל המים ולצלוח את התקופה הקשה. עסקים רבים מצליחים לעבור את התקופה הקשה של המיתון על ידי קבלת הלוואות לעסקים ועל ידי כך להמשיך להפעיל את העסק שלהם בלי חשש או פחד כי העסק שלהם עלול להיסגר או לקרוס בכל יום נתון.כמובן כי על מנת לקבל הלוואות אלו יש להראות כי העסק הוא אכן עסק שיש לו בסיס להצלחה.
גלובס קפיטל הינה החברה המקצועית והאיכותית ביותר אשר קיימת כיום בשוק התחרותי של הלוואות - ואין ספק כי התוצאות מדברות בעד עצמן. אנשים רבים אשר לעיתים נתקלו בקשיים ובדלתות שנטרקו בפנייהם בבנקים או בגופי אשראי כאלה ואחרים מצאו את מבוקשם באמצעות גלובס קפיטל וזאת תודות ליכולת של גלובס קפיטל לתווך בין האזרח הפשוט לבין אותם גופים פיננסיים במטרה לקבל עבור אותו לקוח את ההלוואה שהוא זקוק לה.

ובכן הפיתרון?

חברת גלובס קפיטל הינה חברה מקצועית אשר יוצרת למעשה חיץ בינו לבין הבנקים אשר מעניקים את ההלוואה. כמובן החיץ הזה נשבר כאשר מגיעים לרגע חתימת המסמכים וההחזרים החודשיים אבל במהלך הגישוש עצמו אחר מקור טוב שיאשר את ההלוואה עבור הלקוח - למעשה החברה שבה הלקוח בחר היא זו שעומדת מול אותם גופים, מסבירה את הבקשה, מסבירה את המידע, מעבירה את הניירת, מבארת מה שצריך לבאר ולעיתים אף מפעילה את קשרייה ואת היכולת שלה כדי לגרום לאותו גוף פיננסי לאשר ללקוח
את הבקשה להלוואה.
וזה לא הכול!

החברה עושה זאת לא מול גוף פיננסי אחד ולא מול שניים, ברגע שהמידע והניירת של הלקוח נמצאים בידיים של החברה גלובס קפיטל אזי החברה שולחת את הידע הזה אל גופים פיננסיים ומומחים רבים על מנת לקבל כמה שיותר תשובות ובתוכן גם כמה חיוביות. כמובן שאם ישנן יותר מתשובה חיובית אחת אז החברה תמליץ ללקוח על ההלוואה שהיא בריבית ובתנאים הטובים ביותר. לעיתים ישנה רק תשובה חיובית אחת שיש לקבל את התנאים שלה ואת האפשרויות שהיא מגיעה איתן.גלובס קפיטל היא חברה גדולה ומקצועית אשר עושה את כל המאמצים על מנת לספק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר בתחום ולעזור לכל לקוח לקבל את ההלוואה שדרושה לו.
חברת גלובס קפיטל הינה חברה שמעסיקה כלכלנים ורואי חשבון יוצאי המערכת הבנקאית מהשורה הראשונה בארץ ובעולם,כל ההלוואות שמתבצעות על ידינו באישור משרד האוצר כל ההלוואות הינם דרך בנקים.
לנו הניסיון לסדר ללקוחות עסקיים הלוואות בריביות מעולות ובתנאים הכי טובים.

למי מתאים השירות של הלוואות לעסקים?
1.
1.שאין להם הגבלה בחשבון[3שנים]
2.שאין להם הוצאה לפועל
3.שאין להם חזרות בעו"ש
4.שאין להם איחוד תיקים
2.
לקוחות שהמחזור שלהם מ50אלף ש"ח בחודש
עד כמה חברת גלובס קפיטל יכולה לסדר הלוואה לעסקים?

חברת גלובס קפיטל יכולה לסדר הלוואות סולו לעסקים

מסכום של 50 אלף ש"ח עד סכום של 750אלף ש"ח.

כמה זמן לוקח תהליך הלוואה לעסקים?

תהליך הלוואה לעסקים מתבצע בדרך כלל עד 48שעות!
מה צריך בשביל להתקדם בתהליך?

הטפסים הדרושים הינם.

לקוח חברה בע"מ
1.ת.ז
2.עו"ש שלושה חודשיים
3.דוח מבוקר 2011
4.דוח מאזן 2012
5.דוח מאזן 2013
6.ריכוז הלוואות
7.ופירוט הלוואות


כל הטפסים הנ"ל אפשר לשלוח לפקס 077-5558579או למייל agmiagmi@gmail.com

לקוח עוסק מורשה
1.ת.ז
2.עו"ש שלושה חודשיים
3.אישור הכנסות מרואה חשבון שנה אחרונה
4.שומת מס
5.ריכוז הלוואות
6.ופירוט הלוואות
כל הטפסים הנ"ל אפשר לשלוח לפקס 077-5558579או למייל agmiagmi@gmail.com

פנו אלינו כעת ואנו נעשה הכול כדי לסדר לכם הלוואות לעסקים חברת גלובס קפיטל