הלוואות כנגד משכון נכס


הלוואות כנגד משכון נכס
הלוואות כנגד משכון נכס
כאשר אנחנו רוצים לקחת משכנתא עבור רכישת בית אין ספק כי אנחנו צריכים לעבור תהליך די ממושך שבו אנחנו מוצאים נכס פוטנציאלי, מוודאים כי הנכס מתאים עבורנו ואז אנחנו צריכים להגיש בקשה עקרונית על אותו בית יחד עם כל המסמכים הדרושים. לעיתים כל התהליך של משכנתא יכול לקחת שבועות ולעיתים כאשר ישנם דברים אשר מעכבים את הבקשה אז גם חודשים. אין ספק כי משכנתא בעיקר בכותלי הבנק יכולה להיות תהליך מייגע ועל כן דווקא היום אנשים רבים מגיעים למצב שבו הם מעדיפים לקחת משכנתאות חוץ בנקאית אשר נחשבת לזריזה יותר ובמקרים מסוימים עם ריבית טובה יותר מזאת אשר מציעים בבנק.
בעבר היה מנהג לפחד מריבית של גופים חוץ בנקאיים ודווקא היום ישנה הבנה הולכת וגוברת כי הריבית הבנקאית הינה גבוהה במיוחד וניתן לקבל ריבית הרבה יותר הגיונית בתהליכים חוץ בנקאים כמו לדוגמא
משכנתאות חוץ בנקאית. כאשר נרצה משכנתא חוץ בנקאית עלינו לדאוג כי יש לנו את כל המסמכים הדרושים לכך מבעוד מועד כדי שלא נעכב את הליך – זה צריך להיות תלושי משכורת של מגיש הבקשה ובמידה ובני זוג מגישים יחד בקשה למשכנתא אז כמובן תלושי המשכורת של שניהם. אותו הדבר לגבי חשבון עובר ושב או שני חשבונות עובר ושב של מכניסי ההכנסות בבית במקרה של בקשה משותפת. כמו גם אישורים חריגים באם יש קצבה מביטוח לאומי, אישורים על עירבונות או פיקדונות, חיסכון שעומד להשתחרר, מסמכים חשובים פיננסיים נוספים, צילומי תעודות זהות וכן הלאה.
היכנסו לאתר גלובס קפיטל על מנת לקבל מידע נוסף באשר למסמכים, אישורים, תהליכים אשר גם אתם צריכים לעבור במידה ואתם רוצים לקבל משכנתא חוץ בנקאית.