הלוואה מיידית


הלוואה מיידית
הלוואות לעסקים מיידיות עד סכום של  40.000אלף ש"ח לכל מטרה וללא ערבים
הלוואות לשכירים מיידיות עד סכום של 20.000אלף ש"ח
פנו כעת למספר הטלפון 0542040024

כולנו שמענו או נתקלנו בפרסומות להלוואות הלוואות מיידיות, הלוואות אקספרס, ללא ערבים וללא בטחונות. אם גם אתם לא ממש מבינים מה רוצים מכם אז הנה לכם מדריך קצר שמתמצת את העניין.
הלוואות באופן כללי
כשחושבים על הלוואה בדרך כלל חושבים על בנק. בנקים הם אומנם הגוף הגדול ביותר והמסודר ביותר בהלוואות אך בדרך כלל לא תמצאו אצלם הלוואות מיידיות. הלוואות מידיות בבנקים ינתנו בדרך כלל רק כנגד ערבויות או כהטבה לפותחי חשבון חדש עם משכורת מסכום מסוים. בנוסף לרוב תאלץ להסביר לשם מה ההלוואה.
הלוואות חוץ בנקאיות שניתנות על ידי חברות האשראי או חברות פיננסיות שונות כגלובס קפיטל, נותנות הלוואות באופן מיידי תוך כעשרים וארבע שעות ללא ערבים וולא בטחונות. חברות אלו מוכנות לקחת סיכון עסקי גדול יותר על הלקוח. בנוסף אין צורך להסביר לשם מה ההלוואה אלא אם כן אתם רוצים לבחור במסלול מיוחד יותר כמו מסלול הלוואת סטודנטים.
למה לא
ההבדל העיקרי בין הלוואה מידית בבנק הלוואה חוץ בנקאית היא הריבית. הריבית שיגבו חברות חוץ בנקאיות יהיו לרב גבוהות יותר מהבנק. עם זאת הריבית הסכומים שעליהם ניתנים הלוואות מידיות הם סכומים בהם הריבית היא רק תוספת קטנה ולא מאד משמעותית להלוואה.
למה כן
ובכן הסיבה  העיקרית של למה כן היא האפשרות לקבל כסף באופן מידיי ללא הרבה שאלות עם פריסת תשלומים שתהיה נוחה לכם. אין צורך בערבים או ביטחונות ולא בבירוקרטיות מיותרות.
כל אחד יכול?
רב האנשים יוכלו לקבל הלוואות מידיות. אך אל תטעו לחשוב כי לא בודקים כלל את הלקוח. החברות בודקות את עבר האשראי שלו ואם החשבון מוגבל וכדומה.
מה לבדוק
בדקו בדיוק כמה כסף עליכם לתת כל חודש בערך וכמה אחוזים מוספים לכם לפריים- הפרייים היא הריבית אותה קובע בנק ישראל במשק.
בדקו גם את החברה ממנה בחרתם לקחת הלוואה מיידית. וודאו כי היא אכן חברה פיננסית עם יועצים פיננסיים מוכשרים. אם ברצונכם לקבל ייעוץ ועזרה בגלובס קפיטל נשמח לעמוד לשרותכם עם כל המידע הידע והניסיון שבידנו.