גיוס אשראי לעסקים


הלוואות לגיוס אשראי לעסקים

חברת גלובס קפיטל מתמחה בגיוס אשראי לעסקים חברתינו מסדרת הלוואות ללקוחות עסקיים כאשר המחזור שלהם השנתי לפחות 150 אלף ש"ח אנו יכולים לסדר הלוואה עד 500 אלף ש"ח לכל מטרה ללא ערבים וביטונות,לקוחות שרק עכשיו פתחו את העסק אנו גם נוכל לסדר להם אשראי לעסק. אנו מסדרים את ההלוואות לעסקים דרך בנקים באישור משרד האוצר אנו מעסיקים כלכלנים ורואי חשבון מהטובים כיום בארץ ובעולם שהם אלו שמסדרים הלוואות לעסקים.
רוב הכלכלנים והרואי חשבון הם יוצאי המערכת הבנקאית,והם מכירים את כל המערכת טוב בשביל לסדר לכם אשראי לעסקים דרך הבנקים,גם אם הבנק שלכם נתן לכם תשובה שלילית אל תתייאשו, אנו נסדר לכם הלוואה לעסקים לא דווקא מהבנק שלכם לנו קשרים ביותר מ100בנקים בכל הארץ מדרום עדצפון.
הלוואות ל-גיוס אשראי לעסקים

חברת גלובס קפיטל מתמחה בגיוס אשראי לעסקים חברתינו מסדרת הלוואות ללקוחות עסקיים כאשר המחזור שלהם השנתי לפחות 150אלף ש"ח אנו יכולים לסדר הלוואה עד 500אלף ש"ח לכל מטרה ללא ערבים וביטונות,לקוחות שרק עכשיו פתחו את העסק אנו גם נוכל לסדר להם אשראי לעסק.אנו מסדרים את ההלוואות לעסקים דרך בנקים באישור משרד האוצר אנו מעסיקים כלכלנים ורואי חשבון מהטובים כיום בארץ ובעולם שהם אלו שמסדרים הלוואות לעסקים,
רוב הכלכלנים והרואי חשבון הם יוצאי המערכת הבנקאית,והם מכירים את כל המערכת טוב בשביל לסדר לכם אשראי לעסקים דרך הבנקים,גם אם הבנק שלכם נתן לכם תשובה שלילית אל תתייאשו,אנו נסדר לכם הלוואה לעסקים לא דווקא מהבנק שלכם לנו קשרים ביותר מ100בנקים בכל הארץ מדרום את צפון.

לאלו לקוחות אפשר לסדר הלוואה לעסקים?

לקוחות שהינם מוגבלים,בבנק או שיש להם הוצאה לפועל,או כל חוב לבנק אנו לא נוכל לעזור להם בהלוואה לעסקים,מה שכן נוכל לעשות למי שיש חובות ובבעלותו דירה אנו נוכל לסדר לו הלוואה כנגד הדירה.
לקוחות חדשים שפותחים כרגע עסק ואין להם דוחות מע"מ או אישור הכנסות מרואה חשבון או דוח מבוקר וכ"ו,לא נוכל לסדר להם אשראי.

כמה זמן התהליך?ואילו טפסים צריך?

בדרך כלל אנו נוכל לגייס אשראי לעסקים תוך 48שעות מרגע קבלת הטפסים,
הטפסים הדרושים הינם.
לקוח חברה בע"מ
1.ת.ז
2.עו"ש שלושה חודשיים
3.דוח מבוקר 2011
4.דוח מאזן 2012
5.דוח מאזן 2013
6.ריכוז הלוואות
7.ופירוט הלוואות
כל הטפסים הנ"ל אפשר לשלוח לפקס 077-5558579או למייל agmiagmi@gmail.com
לקוח עוסק מורשה
1.ת.ז
2.עו"ש שלושה חודשיים
3.אישור הכנסות מרואה חשבון שנה אחרונה
4.שומת מס
5.ריכוז הלוואות
6.ופירוט הלוואות
כל הטפסים הנ"ל אפשר לשלוח לפקס 077-5558579או למייל agmiagmi@gmail.com
גלובס קפיטל חברה אשר יוצרת למעשה חץ בין הלקוח לבין הבנקים אשר מעניקים את ההלוואה. כמובן החץ הזה נשבר כאשר מגיעים לרגע חתימת המסמכים וההחזרים החודשיים אבל במהלך הגישוש עצמו אחר מקור טוב שיאשר את ההלוואה עבור הלקוח - למעשה החברה שבה הלקוח בחר היא זו שעומדת מול אותם גופים, מסבירה את הבקשה, מסבירה את המידע, מעבירה את הניירת, מבארת מה שצריך לבאר ולעיתים אף מפעילה את קשרייה ואת היכולת שלה כדי לגרום לאותו גוף פיננסי לאשר ללקוח
את הבקשה להלוואה.
להמשך הכתבה לחץ כאן הלוואות סולו לעסקים